FORGOT YOUR DETAILS?

Szafy

Proponujemy praktyczne szafy z systemem drzwi przesuwnych. Tworzymy zarówno szafy wolnostojące, wykorzystujące wnęki w mieszkaniach, jak i całe garderoby. Oferujemy również systemy do drzwi składanych i składano-przesuwanych. Szafy produkujemy tylko w oparciu o sprawdzone zespoły najbardziej uznanych firm na naszym rynku.

Projektant szafy umawia się na szczegółowy pomiar pomieszczenia w dogodnym dla Klienta terminie. Na spotkaniu powstaje wstępny projekt i wycena. Na życzenie Klienta można już  w Państwa domu wybrać z próbników kolor płyty, rodzaj lustra i materiał profili.

Drzwi mogą być wykonane z płyty w okleinie drewnopodobnej lub fornirowanej, z lustrem w wielu odcieniach lub z ratanem. Wykonujemy także projekty uwzględniające łączenie dwóch rodzajów tworzywa w jednym skrzydle drzwiowym, zarówno przy konstrukcji aluminiowej, jak i stalowej.
Posiadamy bogaty wybór wyposażenia szaf w takie rozwiązania jak: szuflady, kosze bieliźniane, wieszaki teleskopowe, mocowania na deskę do prasowania, rurę odkurzacza, wieszaki na krawaty itp.

TOP