FORGOT YOUR DETAILS?

Łóżko w szafie

to nowatorskie rozwiązanie doskonale sprawdzające się w małych pomieszczeniach. Łóżko w ciągu dnia, po złożeniu może służyć jako stolik, biurko lub sofa. Dzięki możliwości chowania zyskujemy dużo wolnej przestrzeni w pomieszczeniach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małych apartamentów oraz kawalerek.

Produkt nasz zyskuje coraz większą rzeszę klientów ceniących sobie ciekawy design, połączony z praktyczną adaptacją pomieszczeń.

W naszych łóżkach stosujemy systemy włoskiej firmy Pozzoli, charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania oraz poziomem technologii. Łóżko wyposażone jest w ortopedyczną, metalową podstawę – składaną w pionie z mechanizmem gazowym. Do produkcji mebli wykorzystujemy płyty laminowane, mdf lakierowany, akryl, wysoki połysk, fornir oraz dodatki typu: szkło, fotolia. Dzięki zastosowaniu różnych dekorów płyt, szkła lub fotolii, możliwości komponowania własnych łóżek w szafie są nieograniczone.

W każdym z poszczególnych łóżek istnieje możliwość rozbudowy bocznych modułów na wymiar.

 

Ortopedyczny stelaż z metalowej ramy malowanej farbą epoksydową z drewnianymi, solidnymi listwami i mechanizmem pionowego składania na amortyzatorach gazowych, pasy do blokowania materaca, nogi SYNCRO (automatyczne) V46 + mechanizm składania stołu

Opla to kolejne rozwiązanie do mebli wielofunkcyjnych, integrujące strefę dzienną (jadalnię) ze strefą nocną (sypialnią). Mechanizmy wykonane są z wysokiej jakości surowców i zapewniają solidność i trwałość kompozycji.

Maksymalna waga obsługiwana przez system:
200 kg - łóżko podwójne

 

 

Łóżko wyposażone jest w podwójną, ortopedyczną, metalową podstawę – składaną w pionie z mechanizmem gazowym. Metalowa rama malowana farbą epoksydową w kolorze szarym z drewnianymi listwami, wyposażona w mechanizm składania w pionie, pasy do blokowania materaca, nóżki SYNCRO.

Wymiary łóżka:

Standard: 143 x 203 cm, 163 x 203 cm, 183 x 203 cm

Głębokość: 40 cm

Wymiary materaca: 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm

Maksymalna waga obsługiwana przez podwójną, metalową podstawę: 200 kg

Łóżko wyposażone jest w pojedynczą, ortopedyczną, metalową podstawę – składaną w pionie z mechanizmem gazowym. Metalowa rama malowana farbą epoksydową w kolorze szarym z drewnianymi listwami, wyposażona w mechanizm składania w pionie, pasy do blokowania materaca, nóżki SYNCRO.

Wymiary:

Standard: 93 x 203 cm, 123 x 203 cm

Głębokość: 40 cm.

Wymiary materaca:  90 x 200 cm, 120 x 200 cm

Maksymalna waga obsługiwana przez pojedynczą metalową podstawę: 150 kg

Łóżko wyposażone jest w mechanizm rozkładanej sofy. Sofa posiada ortopedyczną metalową podstawę składaną w poziomie, wyposażoną w amortyzator gazowy. Metalowa rama malowana farbą epoksydową w kolorze szarym z drewnianymi listwami, wyposażona w mechanizm składania w pionie, pasy do blokowania materaca.

Wymiary stelaża: 143 x 202 cm, 163 x 202 cm, 183 x 202 cm

Wymiary sofy:

Szerokość: 165 cm, 185 cm, 205 cm

Głębokość: 83 cm

Wysokość: 86 cm

Wymiary materaca:

140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm

Maksymalna waga obsługiwana przez pojedynczą metalową podstawę: 150 kg / podwójną: 200 kg

Bardzo dobre i popularne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Metalowa rama malowana farbą epoksydową w kolorze szarym z drewnianymi listwami, wyposażona w mechanizm składania w pionie, pasy do blokowania materaca + mechanizm biurka malowany białą farbą epoksydową.

Wymiary:

Standard: 92 x 203 cm

Wymiar materaca: 90 x 200 cm

Głębokość: 40 cm

Wysokość:  72,5 cm, 146 cm

Maksymalna waga obsługiwana przez metalową podstawę: 150 kg

Maksymalna waga obsługiwana przez biurko 15 kg

 

Ortopedyczny stelaż z metalowej ramy malowanej farbą epoksydową z drewnianymi, solidnymi listwami, mechanizmem pionowego składania na amortyzatorach gazowych.

Click TOP to innowacyjne rozwiązanie łóżka składanego pionowo do mebla wielofunkcyjnego, integrujące miejsce do pracy i odpoczynku. Mechanizmy wykonane z wysokiej jakości surowców umożliwiają lekkim ruchem rozłożenie biurka i schowanie łóżka w szafie. WYSTĘPUJE W WERSJI ELEKTRYCZNEJ WATT TOP LUB W WERSJI SKŁADANEJ POZIOMO CLICK-O TOP w wymiarach stelaża podwójnego.

Maksymalna waga obsługiwana przez system:
150 kg - łóżko pojedyncze
200 kg - łóżko podwójne

 

Ortopedyczny metalowy stelaż składany pionowo z mechanizmem na siłownikach gazowych i okuciami do stołu.

Ortopedyczny stelaż łóżka z metalowej ramy, malowany proszkowo farbą epoksydową, z drewnianymi ortopedycznymi listwami i mechanizmem pionowego składania z amortyzatorami gazowymi, pasy do blokowania materaca, nogi SYNCRO (automatyczne) V46 + mechanizm składania stołu z zamkiem bezpieczeństwa i kluczem.

Click V Tabla to nowe rozwiązanie dla mebli wielofunkcyjnych, integrujące strefę dzienną (jadalnię) ze strefą nocną (sypialnią) . Mechanizmy wykonane są z wysokiej jakości surowców umożliwiają jednym ruchem rozłożenie lub schowanie łóżka w zabudowie meblowej i jednoczesne rozłożenie stołu.

Maksymalna waga obsługiwana przez system:
150 kg - łóżko pojedyncze
200 kg - łóżko podwójne

 

Ortopedyczny stelaż z metalowej ramy malowanej farbą epoksydową z drewnianymi, solidnymi listwami, mechanizmem poziomego składania na amortyzatorach gazowych, pasy do materaca i automatyczne nogi SYNCRO (V46)

Click-O Lower to podstawowy mechanizm poziomego składania łóżka chowanego w zabudowie meblowej , wykonany z wysokiej jakości materiałów, występujący w opcji z Sofą , Sofą Syncro tworząc mebel wielofunkcyjny

Maksymalna waga obsługiwana przez system:
150 kg - łóżko pojedyncze
200 kg - łóżko podwójne

 

Ortopedyczny stelaż z metalowej ramy malowanej farbą epoksydową z drewnianymi, solidnymi listwami, mechanizmem pionowego składania z amortyzatorami gazowymi. Dostępny w opcji z elementami do mocowania 2 lub 3 półek.

CLICK BOOK to nowe rozwiązanie dla mebli wielofunkcyjnych, integrujące miejsce dekoracyjne z miejscem do odpoczynku. Mechanizmy wykonane z wysokiej jakości surowców umożliwiają jednym ruchem rozłożenie lub schowanie łóżka w zabudowie meblowej. WYSTĘPUJE W WERSJI ELEKTRYCZNEJ WATT BOOK

Maksymalna waga obsługiwana przez system:
150 kg - łóżko pojedyncze
200 kg - łóżko podwójne

Tandem - ortopedyczny stelaż z metalowej ramy malowanej farbą epoksydową z drewnianymi, solidnymi wyprofilowanymi listwami, mechanizmem poziomego składania na amortyzatorach gazowych, pasy do materaca i synchronizowane nogi SYNCRO (V46) z mechanizmem biurka.

Tandem to innowacyjny system meblowy wyposażony w mechanizm, czyniący mebel wielofunkcyjnym i praktycznym. Projekt łączący w sobie jednocześnie łóżko chowane w zabudowie i biurko, dzięki czemu coraz mniejsze przestrzenie nie są już problemem.

Maksymalna waga obsługiwana przez system:
150 kg - waga obsługiwana przez metalową podstawę
15 kg - waga obsługiwana przez biurko

Dbając o kompleksowość naszych usług, mamy również w ofercie materace, które są dedykowane do łóżek chowanych w szafie. Należy pamiętać, że nie wszystkie materace dostępne na rynku będą nadawały się do zastosowania w tego typu łóżkach. Przy wyborze trzeba wziąć pod uwagę 3 główne czynniki: wagę materaca, wysokość materaca oraz stabilność w pionie. Przy zaniechaniu któregoś z czynników, materac w czasie użytkowania może się uginać, załamywać lub zniekształcać.

Wkład materaca wykonany z dwóch różnych pianek. Dolna 9cm warstwa wysokoodbojnej pianki o gęstości 35kg/m3daje stabilne podłoże, a górna 7cm warstwa Memory Foam (pianka termoelastyczna) o gęstości 50kg/m3 wolno i precyzyjnie się układa pod wpływem temperatury naszego ciała. Dodatkowe nacięcia zapewniają swobodny przepływ powietrza.

Cały wkład materaca w specjalnej tkaninie elastycznej. Materac może być dwustronnie stosowany.
Pokrowiec dwustronnie lamówkowany, pikowany włóknem klimatyzującym 400gr/m2 – Wellness Line 257gr/m2.

Opcja:
- poszycie: Natur, Moderno, Silver Care, Fresh Linen

- pokrowiec na zamku

Wkład materaca wykonany z czterych różnych pianek. Dolna 9cm warstwa wysokoodbojnej pianki o gęstości 30/40kg/m3 daje stabilne podłoże, a górna 7cm warstwa Memory Foam (pianka termoelastyczna) o gęstości 50kg/m3, o dwóch różnych stopniach miękkości wolno i precyzyjnie się układa pod wpływem temperatury naszego ciała. Strona damska reaguje szybciej, jest bardziej miękka, natomiast strona męska wolno reaguje i ma większą nośność. Dodatkowe nacięcia zapewniają swobodny przepływ powietrza.

Cały wkład materaca w specjalnej tkaninie elastycznej. Materac może być dwustronnie stosowany.
Pokrowiec dwustronnie lamówkowany, pikowany włóknem klimatyzującym 400gr/m2 – Wellness Line 257gr/m2.

Opcja:
- poszycie: Natur, Moderno, Silver Care, Fresh Linen

- pokrowiec na zamku

Wkład materaca wykonany z 18cm wysokoodbojnej pianki o gęstości 40kg/m3 . Wewnątrz wycięto specjalne cylindryczne otwory w których umieszczono sprężyny z tworzywa sztucznego.
Te nowoczesne sprężyny cechują się wspaniałą odbojnością oraz długowiecznością.
Materac ten zapewnia idealne podparcie oraz charakteryzuje się wyjątkową odbojnością przy zachowaniu pewnej miękkości. Cały wkład materaca w specjalnej tkaninie elastycznej.

Pokrowiec dwustronnie lamówkowany, pikowany włóknem klimatyzującym 200gr/m2 – Moderno 338gr/m2.

Opcja:
- poszycie: Natur, Silver Care, Fresh Linen

- pokrowiec na zamku

Wkład materaca wykonany z 18cm wysokoodbojnej pianki o gęstości 40kg/m3 . Dwustronna 7 strefowa formatka zapewnia idealne podparcie oraz charakteryzuje się wyjątkową odbojnością.
Dodatkowe nacięcia zapewniają swobodny przepływ powietrza.

Cały wkład materaca w specjalnej tkaninie elastycznej.
Pokrowiec dwustronnie lamówkowany, pikowany włóknem klimatyzującym 400gr/m2 – Wellness Line 257gr/m2.

Opcja:
- poszycie: Natur, Moderno, Silver Care, Fresh Linen
- pokrowiec na zamku

 

Cechy materaca:

- dostosowuje się do kształtu ciała

- zapewnia idealne podparcie i ułożenie ciała

- przynosi ulgę dla naszego kręgosłupa ,szyi,bioder, i kończyn

- zmniejsza napięcie mięśni i nerwów.

- poprawia jakość odpoczynku i komfort spania .

- pozytywnie wpływa na zdrowie.

- zapewnia relaks dla mięśni całego ciała

- z materacem Dallas 7S osiągniesz wysoką jakość głębokiego snu i wyjątkowego odpoczynku

Wkład materaca wykonany z 18cm wysokoodbojnej pianki o gęstości 50kg/m3 oraz specjalnych wstawek z wysokoodbojnej pianki o gęstości 35kg/m3 . Dwustronna 7 strefowa formatka zapewnia idealne podparcie oraz charakteryzuje się wyjątkową odbojnością.

Dodatkowe nacięcia zapewniają swobodny przepływ powietrza.
Cały wkład materaca w specjalnej tkaninie elastycznej.

Pokrowiec dwustronnie lamówkowany, pikowany włóknem klimatyzującym 400gr/m2 – Wellness Line 257gr/m2.

Wysokość całkowita: 20cm

Opcja:
- poszycie: Natur, Moderno, Silver Care, Fresh Linen
- pokrowiec na zamku

 

Cechy materaca:

- dostosowuje się do kształtu ciała

- zapewnia idealne podparcie i ułożenie ciała

- przynosi ulgę dla naszego kręgosłupa ,szyi,bioder, i kończyn

- zmniejsza napięcie mięśni i nerwów.

- poprawia jakość odpoczynku i komfort spania .

- pozytywnie wpływa na zdrowie.

- zapewnia relaks dla mięśni całego ciała

- z materacem Denver 7S osiągniesz wysoką jakość głębokiego snu i wyjątkowego odpoczynku

TOP