FORGOT YOUR DETAILS?

Meble Kuchenne

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Pierwszym etapem naszej pracy jest rozmowa z klientem, podczas której staramy się zrozumieć jego oczekiwania odnośnie kuchni a także poznać preferencje i styl.

Doświadczony projektant umawia się na szczegółowy pomiar pomieszczenia w dogodnym dla klienta terminie. Na spotkaniu omawiany jest wstępny plan zagospodarowania kuchni i rozmieszczenia przyłączy wodnych, gazowych i elektrycznych.

Na podstawie pomiaru oraz sugestii klienta powstaje indywidualny projekt zabudowy kuchennej. projekt składa się z perspektywy, rzutu z góry, widoku oraz poszczególnych ścian. W tej fazie dobierane są kolory i rodzaje frontów.

W określonym w umowie terminie meble dostarczane są do mieszkania klienta. Wyspecjalizowana ekipa instalatorów dokona montażu mebli. Do użytku zostanie oddana gotowa, wykończona kuchnia. Zapewniamy serwis gwarancyjny.

Do produkcji mebli najczęściej używamy:

płyt MDF powlekanych kilkoma warstwami lakieru (mat, półmat i połysk)
płyt wiórowych w okleinie sztucznej (laminowanych)
oraz z drewna litego gatunków krajowych i egzotycznych
Kolorystyka:

Posiadamy w ofercie szeroką gamę kolorystyczną lakierów do drewna i kilkaset kolorów do płyt MDF. Wśród nich znajdziecie Państwo subtelne pastele, ciekawe odcienie, jak też kolory bardziej nasycone. Wszystko w wersji półmat lub pół-połysk.

Oferujemy także meble w kolorach drewna patynowanego, natomiast meble z płyt MDF w odcieniach perłowych i metalizowanych.

Aby spełnić najbardziej wyrafinowane oczekiwania Państwa, dobieramy też kolory według ściśle określonych wskazówek klienta lub wg wzorników kolorów.

Fronty:

Możemy zaproponować Państwu fronty mebli z litego drewna i MDF ponadto oferujemy rattan, ażury drewniane, pilastry, ozdobne listwy z podświetleniem, aluminiowe ramki witryn itp.

Akcesoria - dodatki

Systemy koszy wysuwnych
Kosze wysuwne dają możliwość praktycznego wykorzystania przestrzeni szafki. Swoją popularność i szerokie zastosowanie zawdzięczają swojej wysokiej estetyce.

Oświetlenie

Oświetlenie w kuchni to nie tylko funkcja praktyczna, ale również doskonały element do stworzenia ciepłego, intymnego nastroju.

Szyby
Szkło to lekkość, światło i powiększenie przestrzeni, dlatego warto wprowadzać ten element aranżując nawet małą powierzchnię.

Podpory
Podpory w kuchni pełnią szeroką funkcję ozdobną i użytkową. Pozwalają zaaranżować półkę, nowoczesny stolik w miejscach, gdzie wydawało się to niemożliwe.

Producenci
Producenci akcesoriów oraz płyt, blatów z których korzystamy przy produkcji naszych mebli

Płyty meblowe, blaty kuchenne:
KRONOSPAN, EGGER, JUAN, KRONOPOL, PFLEIDERER

Akcesoria kuchenne:
BLUM, HETTICH, PEKA, GAMET, NOMET, REJS

TOP